Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Світлодіодні прожектори серии DOMINATOR 4 з чотирма поворотними модулями

Прожектори серії DOMINATOR 4 - світлодіодні прожектори з чотирма поворотними модулями, які кріпляться на спеціалізоване кріплення, яке в свою чергу встановлюється на поверхню за допомогою кронштейна. При цьому поворот прожекторів на кронштейнах по вертикальній осі не має обмежень, а поворот кожного з чотирьох модулів по горизонтальній осі вправо або вліво дозволяє змінювати напрямок світлового потоку окремо. Прожектори мають два види продуктивності з точки зору стійкості до механічних впливів:

1. Звичайна версія - це версія М1 і М3.

2. Вібростійка конструкція - М1, М3, М4, М6, М9, М18, М19, М21, М25 - М47

 

Переваги способу освітлення прожекторами з поворотними модулями підтверджені патентом.

Розшифровка назви продукції

DOMINATOR (серія прожекторів з поворотними модулями) 4 (чотирьохмодульний, потужністю 200 Вт) цифри після цифри " 4 "  (кут променя кожного з чотирьох модулів)  VP (вібростійкий)

 

Основні переваги прожекторів з поворотними модулями

1. Збільшення ресурсу світлодіодів.

 Корпус кожного модуля є самостійною одиницею відведення тепла, тому теплові процеси, що відбуваються в одному модулі, не впливають на такі процеси в іншому модулі. Відповідно, сам процес відведення тепла відрізняється більш високою якістю, що значно збільшує ресурс світлодіодів.                                                                

2. Низька вітрильність.

При використанні прожектора з декількома модулями замість прожектора - моноблока, проходження природних повітряних потоків відбувається не тільки по периметру всього виробу, але і між його модулями, що значно послаблює тиск таких потоків на прожектор. Така конструктивна особливість в сукупності з високим балансом виробу дозволяє обійтися без спеціальних вузлів фіксації між корпусом прожектора і кронштейном для його установки на монтажну поверхню, що знижує вагу виробу в цілому. При цьому «перекидання» прожектора окремими модулями не відбувається навіть при ураганних вітрах.     

                       

3. Підвищена ефективність роботи прожекторів з поворотними модулями в порівнянні з прожекторами - моноблоками.

Поділ виробу на кілька джерел світла з можливістю регулювання напрямку кожного з них дозволяє домогтися максимального ККД, так як в цьому випадку оптика, яка встановлена на кожному модулі, може створювати більш концентрований промінь, що значно підвищує яскравість прожектора в цілому.

Наприклад, порівняння двох типів прожекторів - стандартного моноблока і прожектора з трьома незалежними поворотними модулями. Припустимо, вам потрібно висвітлити ділянку певної ширини з певної висоти.

При організації освітлення такої ділянки, наприклад, необхідно використовувати прожектор потужністю 400 Вт і кутом променя в 120 градусів. Припустимо, що такий прожектор створює світловий потік в 40 000 люмен. Інтенсивність світлового потоку цього прожектора складе 12732 кандел.

При цьому, для створення світлового потоку такої ж інтенсивності необхідний один прожектор з поворотними модулями, кутом світлового променя 60 градусів кожного модуля і світловим потоком 10717 люмен у всього прожектора, що майже в 4 рази менше, ніж у моноблока потужністю 400 Ватт і світловим потоком 40 000 люмен.

Крім того, потрібно враховувати наступний фактор. У прожекторі - моноблоку з кутом розсіювання світла в 120 градусів, світло поширюється на всі боки однаково. Тому досить велика кількість світла витрачається як на освітлення територій, так і на об'єкти, які знаходяться за межами освітлюваної ділянки, адже крайові зони в прожекторі - моноблоці неможливо регулювати, на відміну від прожектора з поворотними модулями.

Потрібно додати, що у прожектора - моноблока з кутом розсіювання світлового променя в 120 градусів за рахунок того, що такий прожектор створює широкий промінь у вертикальній площині теж, до 40% в залежності від висоти його установки йде на освітлення неба. А в зв'язку з тим, що насправді в 100% випадків прожектора з вертикальним кутом розсіювання променя в 60 градусів достатньо для зовнішнього освітлення, то можна прийти до простого висновку, що світлодіодний прожектор з двома поворотними модулями з кутом 60 градусів набагато ефективніший в порівнянні з прожектором - моноблоком з кутом розсіювання світлового променя в 120 градусів.   

КСС (крива сили світла) кожного з модулів в

прожекторах DOMINATOR 4 .

 15 градусів                    24 градуси                   36 градусів                    60 градусів

90 градусів                          120 градусів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner