Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Світлодіодні прожектори MANTA TRIO (до 25 110 лм і 189лм/Ват)

 

Конструктивною особливістю всіх виробів прожекторів MANTA серії TRIO зразка 2021 року є застосування трьох незалежних світлодіодних модулів з встановленими на них світлодіодами виробництва CREE (США) або OSRAM (ФРН) і оптичними концентраторами виробництва LEDIL (Фінляндія).

Кожен з модулів розташований вертикально і знаходиться на певній відстані від сусіднього, що істотно покращує відведення тепла від світлодіодів і виключає теплове вплив, перерозподіл тепла між модулями, що в свою чергу ще більше подовжує термін служби світлодіодів при збільшенні світловіддачі.

Модулі встановлені в загальний корпус, який також виконує і функцію тепловідведення. Джерело живлення виробництва MEAN WELL з коефіцієнтом потужності 95%, як і весь прожектор, має захист IP67, але тепер встановлено всередині простору між модулями і загальним корпусом, що створює його порожнисту фізичну захист від зовнішніх пошкоджень.

Всі три модулі і загальний корпус прожекторів TRIO утворюють замкнутий простір у вертикальній площині, що забезпечує додатковий захист встановлених в ньому джерела живлення і інших компонентів.

При цьому бічні частини прожекторів залишаються повністю відкритими. У верхній і нижній частинах корпусу також знаходяться спеціальні отвори, завдяки яким циркуляція повітря у внутрішній частині прожектора відбувається в чотирьох напрямках.

Це технічне рішення в кінцевому підсумку призвело до цілого ряду позитивних результатів, а саме:

1) дозволило істотно підвищити ККД пасивної системи охолодження прожектора порівняно з подібними виробами, у яких всі компоненти знаходяться в замкнутому просторі;

2) забезпечити безперешкодний приплив повітря не тільки до всіх частин корпусу-тепловідведення, але і забезпечити охолодження джерела живлення з усіх його сторін;

3) отримати додаткову світловіддачу світловипромінюючих діодів завдяки зниженню температури їх нагрівання.

Как и все производимые нами изделия прожекторы MANTA серии TRIO производятся из алюминиевого сплава с содержанием алюминия более 99% и имеют глянцевое порошково-полимерное покрытие белого цвета, что фактически снижает до нуля внешнее температурное воздействие солнечного света и предотвращает излишний нагрев компонентов прожектора в условиях летней жары. Кронштейны, на которых устанавливаются прожекторы также изготавливаются из конструкционного алюминиевого сплава и имеют порошково-полимерное покрытие, что предотвращает образование коррозии на их поверхности.

Прожекторы этой серии производятся как в обычном, так и в вибростойком (с индексом VP) исполнении и устойчивости к механическим воздействиям на уровни М1, М3, М4, М6, М9, М18, М19, М21, М25 - М47                                                 

Конструкция прожекторов MANTA серии TRIO, как и наших изделий других серий позволяет вращать корпус на 360 градусов в вертикальном направлении.

Прожекторы переносят перепады напряжений в пределах от 100 до 305 вольт переменного тока и от 142

до 431 вольт постоянного тока. Имеется провод заземления.

 

Гарантия на все изделия серии MANTA сери TRIO - 60 месяцев.

Всі вироби супроводжуються паспортом і гарантійним талоном.

 

КСС (крива сили світла) прожекторів MANTA TRIO .

15 градусів 24 градуси 36 градусів 60 градусів

90 градусів 120 градусів

Асиметрична :КСС (крива сили світла) прожекторів MANTA TRIO

 

3. Нестандартний варіант «мікс», при якому на корпус прожектора встановлюється оптика з різною кривої сили світла, графіки якій перераховані вище. В цьому випадку може бути підібраний індивідуальний для конкретної території кут розподілу світла з максимальним урахуванням всіх її особливостей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner