Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Підвісні світильники MANTA серії DUET-RD

Підвісні світильники MANTA серії DUET-RD призначені для освітлення цехів промислових підприємств, складів, виставкових залів, магазинів-салонів, будівель вокзалів і т. д.

У цій серії виробів використовуються такі ж компоненти, що і в прожекторах MANTA серії DUET, тому їх світлотехнічні та електротехнічні характеристики повністю збігаються, за винятком того, що стандартний модельний ряд серії DUET-RD залежно від кута розсіювання світла дещо менше і враховує основні потреби споживачів у світильниках подібного призначення.

В основну лінійку світильників MANTA DUET-RD входять вироби з кутом променя 60, 90 і 120 градусів. Але в той же час вони можуть вироблятися з меншими кутами розсіювання світла, як і прожектори MANTA DUET, що необхідно при організації освітлення приміщень з високими прольотами, або при точковому освітленні (акцентуванні світла) на певних ділянках.

Підвіс світильників здійснюється за кільце, яке знаходиться на тильній частині корпусу. Там же знаходиться і провід живлення з заземленням.

При необхідності надати певний напрям виробленому світла світильники MANTA DUET-RD можуть бути укомплектовані кронштейнами (як в прожекторах MANTA DUET), що дозволяє регулювати напрямок світла у вертикальній площині. В отворах кронштейнів, в цьому випадку, встановлюється від одного (по центру) до двох (у крайніх отворах) кілець для підвісу. При використанні двох таких кілець кілька виробів можуть бути синхронізовані у своєму розпорядженні, як це відбувається при підвісі лінійних світильників.

Крім того, при необхідності жорсткого монтажу світильників MANTA DUET-RD на трубу або іншу подібну поверхню в тильній частині корпусу передбачені отвори для установки спеціалізованих кріплень.

Всі світильники цієї серії мають ступінь захисту IP67, тому можуть використовуватися для організації освітлення в приміщеннях з постійним високим рівнем вологи, так і взагалі за межами приміщень.

Гарантія на світильники MANTA серії DUET-RD - 60 місяців. Кожен виріб супроводжується паспортом і гарантійним талоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner