Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Про нас

                           

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФІРМА «НОТ» було засновано в 1996 році в р. Запоріжжя і стало одним з перших підприємств України та СНД, пріоритетним напрямком діяльності якого починаючи з 2006 року стали розробка і виробництво світлодіодних освітлювальних приладів для промисловості, як найбільш перспективного з точки зору економічності і довговічності, виду освітлення.

З 2006 до 2010 р нашим підприємством було розроблено і освоєно виробництво цілого ряду світлодіодних прожекторів, призначенням яких було освітлення рекламних площин (у тому числі розміром 3х6 метрів - білбордів), освітлення проїжджих частин і пішохідних доріжок, зовнішнє і внутрішнє освітлення територій промислових підприємств. Найбільш відомі проекти, здійснені в той період пов'язані з р. Запоріжжі. У цей список входять: реалізація проекту освітлення території Дитячого ботанічного саду, підсвічування центральної вежі, зовнішнє і частково внутрішнє освітлення нового Свято-Покровського собору, освітлення білбордів декількох рекламних агентств і т. д.

У травні 2010 року вперше в Україні було здійснено переклад всього зовнішнього, а також деяких ділянок внутрішнього освітлення «Дніпропетровського заводу ланцюгів та електродів» на світлодіодне. Саме тоді знову ж уперше, була проведена заміна освітлення належать цьому підприємству козлових кранах: світильники з 400-ватними лампами ДРЛ, розташовані на висоті 11 метрів були замінені на виброустойчивые світлодіодні прожектори 50PL-100 нашого виробництва. У липні 2010 року ТОВ «Лезниківський кар'єр» придбав і встановив на кар'єрний екскаватор ЕКГ-5 перший комплект з двох штук спеціалізованих виброустойчивых світлодіодних прожекторів 50PL-100, які успішно продовжують працювати і в даний час (тепер це один з найпопулярніших прожекторів, вироблених нашим підприємством - MANTA PL5L90VP).

До осені 2013 р було підготовлено і впроваджено у виробництво нова серія світильників – MANTA, яка проводиться нашим підприємством в даний час. Відмінною особливістю даної серії є її відкрита архітектура, що дозволяє з максимальною ефективністю використовувати властивості матеріалів і характеристики комплектуючих провідних світових виробників, які в ній використовуються.

В кінці 2015 року наше підприємство підписало контракт з американо-грузинським підприємством «ДЖОРДЖІАН МАНГАНЕЗІ» (р. Зестафоні Грузія), яке, в свою чергу, є підрозділом компанії Georgian American Alloys, Inc.  зі штаб-квартирою в р. Майамі, штат Флорида, США. За даним контрактом наше підприємство виготовило і поставило на початку 2016 р контрагенту 40 світлодіодних виброустойчивых прожекторів MANTA PL5L90VP, які були встановлені на весь парк кар'єрних екскаваторів ЕКГ-5, належать «ДЖОРДЖІАН МАНГАНЕЗІ». Таким чином, ми стали першим підприємством-експортером промислових, стійких до вібрації прожекторів, вироблених в Україні, що підтверджується виданим Запорізькою торгово-промисловою палатою «Сертифікатом про походження товару (форма СТ-1) № 1473362.

   З початком бойових дій на Сході України підприємствам концерну «УКРОБОРОНПРОМ» відчуло потребу в надійних, економічних, забезпечують виробничий процес протягом 24 годин світильниках. Наше підприємство змогло задовольнити потребу в такому типі освітлення, запропонувавши потужні і компактні підвісні світлодіодні світильники RD.

   Крім перерахованих вище, наше підприємство виробляє прожектори, світловим концентратором в яких є рефлектор і які в виброустойчивом виконанні забезпечують високий рівень робочого освітлення при установці на крокуючі екскаватори (драглайны) з довжиною стріли від 65 до 100 метрів, а в виброустойчивом або звичайному – забезпечують рівень чергового освітлення на відстані до 600-700 метрів. Аналогічний прожектор під час проведення спеціальних випробувань дозволив виявити предмети, порівнянні за розміром з БПЛА на відстані до 400 метрів. Також постійним попитом користуються консольні світильники V для освітлення автострад і міських вулиць, а так само світильники серії з аналогічною кривий світла, але встановлюються на будь-яку поверхню за допомогою кронштейна так само, як і звичайний прожектор.

Гарантія на всі вироблені нами обладнання – від 3 до 5 років.

Інформація про компанію

Назва:
ПП "ФІРМА "НОТ"
Тип компанії:
Виробник
Бренди:
MANTA, DOMINATOR, HUNTER

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1996
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Тимчасово переміщено з м. Запоріжжя до закінчення бойових дій

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner