Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Зенітні і пошукові прожектори HUNTER

Пошуково-зенітні прожектори серії HUNTER (пер. з англ. "мисливець"(укр.)  вимовляється українською, як "хантер") - це лінійка світлодіодних прожекторів з вузьким кутом променя 5 градусів і споживною потужністю від 24 до 75 Вт від мережі змінного струму 220 вольт, або від мережі постійного струму від 18 до 48 вольт. Ефективна дистанція до освітлюваного об'єкта – від 0,35 до 1,3 (1,5) кілометра.

Серія прожекторів HUNTER включає в себе три базові моделі – "HUNTER 1" з однією оптичною системою, "HUNTER 2" і "HUNTER 4" з двома і чотирма оптичними системами відповідно.

Область застосування виробів даної серії досить широка: це виявлення і стеження за рухомими і статичними об'єктами на землі, в небі і на поверхні води, забезпечення робочого рівня освітлення важкодоступних об'єктів на великих відстанях при рятувальних роботах і на роботах пов'язаних з гасінням пожеж, охорона військових об'єктів і складів, охорона режимних територій, акваторій річкових і морських портів, територій промислових підприємств, аеропортів та військових аеродромів.

Можливості прожекторів серії HUNTER дозволяють організовувати спостереження за збереженням окремих об'єктів, що знаходяться на великих відстанях без необхідності виходу до нього наряду охорони, а лише шляхом візуального за ним спостереження без, або за допомогою стандартних оптичних приладів. До таких об'єктів можна віднести окремо стоять газові або електричні підстанції, гірничу техніку, що знаходиться у чаші кар'єра і т. д.

Також прожектори серії "HUNTER" дозволяють отримати акцентоване загальне освітлення робочого рівня майданчиків вибухових робіт в кар'єрах в темний час доби.

Всі деталі корпусів, а також кронштейни для установки прожекторів серії "HUNTER" виготовлені тільки з алюмінію і покриті полімерним покриттям .

Стандартним напругою живлення для прожекторів серії "HUNTER" є напруга 220 вольт змінного струму. Прожектори з живленням від мережі 24 вольт постійного струму проводяться згідно з окремим заявкам.

Гарантія - 36 місяців. Всі вироби цієї серії супроводжуються паспортом і гарантійним талоном

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner