Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Прожектори для кар'єрних екскаваторів та іншої техніки

 

 
 

Поява цієї сторінки нашого сайту продиктована тим, що найчастіше при переході на світлодіодне освітлення місця роботи екскаваторів у гранітних або піщаних кар'єрах, фахівці, відповідальні за цю ділянку робіт не знають, яким чином здійснити правильний вибір необхідних для цього прожекторів. Немає сумніву в тому, що тип світильника для цих цілей повинен бути прожекторним, тобто освітлення повинно бути безпосередньо спрямованим на місце вантаження породи. Крім того, вибір прожекторів залежить і від типу екскаватора. Наше підприємство постійно підтримує зв'язок з користувачами нашої продукції і має інформацію про її роботу так би мовити "з перших рук".

 Розглянемо недоліки прожекторів різних типів для цієї техніки.

Прожектор з натрієвою лампою. Дана лампа відноситься до газорозрядним джерел світло високого тиску і має найвищу світловіддачу серед подібних ламп. Прожектор для такої лампи обладнаний пускорегулюючим пристроєм.

Переваги прожекторів з натрієвою лампою - лампа в такому прожекторі виробляє велику кількість світла, тривалий термін експлуатації, відносна дешевизна.

Недоліки - дорожнеча пускорегулюючого пристрою в обслуговуванні та непристосованість її до постійної вібрації, тривалий розпал у випадку навіть короткочасної відсутності або падіння напруги в мережі живлення, непристосованість (крихкість) захисного скла прожектора до потрапляння в нього твердої породи, особливо це стосується граніту, низька контрастність навколишнього картинки з-за жовтого кольору, який виробляє натрієва лампа.

Прожектор з металлогалогенной лампою. Лампа відноситься до газорозрядних джерел світла високого тиску і має світловіддачу нижче ніж натрієва. Прожектор для такої лампи теж обладнаний пускорегулюючим пристроєм.

Переваги прожекторів з металлогалогенной лампою - лампа виробляє світло білого кольору, яке створює освітлення з більш високим рівнем передачі кольорів у порівнянні з натрієвою.

 Недоліки - ті ж, що і у прожектора з натрієвою лампою, а крім того: дорожнеча ламп цього типу, короткий термін експлуатації.

 Непристосованість прожекторів з лампами високого тиску до жорстких умов експлуатації на кар’єрних екскаваторах змушує в більшості випадків повертатися до звичайних ламп розжарювання потужністю 500 Вт. Але і це призводить до виникнення проблем: 1) лампи цього типу працює максимально тиждень, причому вихід з ладу відбувається від вібрації, 2) постійно потрібна заміна цих ламп, а звідси додаткові витрати на їх покупку, 3) незручності, пов'язані з їх заміною.

Висновок - прожектор для кар'єрної техніки повинен відповідати наступним властивостям:

 а) надійно працювати в умовах постійної високої вібрації

б) залишатися працездатним в умовах зниженої напруги або її перепадів

в) оптична система прожектора повинна витримувати попадання в неї уламків каміння або іншої породи

г) мати можливість оперативного ремонту (3-5 хвилин) в разі виходу його з ладу

д) створювати освітлення робочої площадки з високим рівнем контрастності і передачі кольорів

е) добре витримувати високий рівень статичної електрики

Вироблені нашим підприємством прожектори для кар’єрної техніки розробляються з урахуванням всіх цих вимог.

 1) Світлодіод - єдиний твердотільне джерело світла, яке абсолютно не боїться ніяких вібрацій в будь-яких частотних діапазонах.

2) В наших прожекторних комплектах використовуються світловипромінювальні діоди, здатні працювати в умовах впливу статичної електрики з напругою до 4 кіловольт.

3) Джерела живлення (блоки живлення) в прожекторах нашого виробництва здатні витримувати постійну високу вібрацію і залишатися працездатними навіть при напрузі 100 вольт в мережі живлення.

4) Концентраторами світлового променя і одночасно зовнішнім захистом джерела світла в нашій продукції є блоки з 12 оптичних концентраторів, виготовлених з високоякісного органічного скла або оптичного полікарбонату.

5) Передбачена окрема установка світлодіодного модуля і джерела живлення, таким чином при виході з ладу джерела живлення заміна його відбувається протягом декількох хвилин.

6) Спеціально підібрана колірна температура світлодіодів дозволяє машиністу екскаватора бачити робочий майданчик з високим рівнем контрастності, а високий рівень передачі кольору - чудово розрізняти корисну породу за кольором.

Гарантія - 36 місяців. Всі вироби цієї серії супроводжуються паспортом і гарантійним талоном

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner