Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Освітлення автомобільного і пішохідного руху.

Прожектори, що пропонуються в цьому розділі, є альтернативою для створення вуличного освітлення в тих місцях, де для цього необхідно або встановити опори (стовпи) для консольних світильників у зв'язку з їх відсутністю, або такі опори є, але вони знаходяться у старому стані, а крім того, потрібне оновлення системи подачі електроживлення на такі опори.

Для такого типу освітлення ми пропонуємо прожектори з асиметричною кривою світла, з принципом роботи яких і їх відмінності від стандартних прожекторів можна познайомитися, перейшовши за цим посиланням .

Пропозиція, що розглядається тут, підходить для тих випадків, коли у споживача є можливість як місце для встановлення освітлювального обладнання використовувати дахи або стіни будинків.

Пропоновані місця використання: паркувальні майданчики та освітлення периметра торгових центрів, супермаркетів, складів, освітлення проїжджих та пішохідних зон промислових підприємств, автомобільні стоянки біля багатоквартирних будинків, великі автостоянки, відкриті автомийки, території автозаправних станцій. Крім усього перерахованого, прожектори можуть використовуватися при освітленні всередині промислових будівель, де такий тип освітлення є найбільш доцільним.

Основні переваги

1. Суттєва економія бюджету

  1. Для встановлення та подальшого обслуговування системи освітлення необхідна лише одна людина (максимум дві): кабель живлення укладається на даху і не схильний до розтягування в процесі експлуатації - фіксується до поверхні за допомогою недорогого не посиленого кріплення.
  2. Встановлення прожекторів здійснюється через один або два отвори на поверхні за допомогою звичайних дюбелів або анкерів.
  3. Установка проводиться на будь-якій поверхні - горизонтальній, вертикальній або похилій, оскільки нахил наших прожекторів у вертикальному напрямку регулюється на 360 °.
  4. Для встановлення такої системи освітлення та її подальшої експлуатації не потрібне використання автовеж або інших подібних підйомних механізмів (цілком відсутні витрати на автопаливо, залучення додаткового персоналу, роботи проводяться на стійкій поверхні).
  5. Для організації такого освітлення раніше потрібно було використовувати консольні світильники, так як тільки такі світильники мають необхідну асиметричну криву світла. Тому для їх встановлення без опор (стовпів) необхідно було використовувати конструкції, які мають певну, в даному випадку додаткову вартість і які кріпляться на поверхню, а вже після цього сам світильник закріплювався на цих кріпленнях. Наші прожектори додаткових конструкцій не потребують.
  6. Останнє та найголовніше. При використанні запропонованої системи освітлення повністю відсутні витрати на придбання опор (стовпів) вуличного освітлення, витрати на їх встановлення, прокладання кабелю живлення - як у підземному, так і повітряному виконанні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner