Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Світлодіодні прожектори MANTA DUET (до 17 280 лм і 189 лм/Вт)

 

Конструктивною особливістю всіх виробів прожекторів MANTA серії DUET зразка 2021 року є застосування двох незалежних світлодіодних модулів з встановленими на них світлодіодами виробництва CREE (США) або OSRAM (ФРН) і оптичними концентраторами виробництва LEDIL (Фінляндія).

Кожен з модулів розташований вертикально і знаходиться на певній відстані від сусіднього, що істотно покращує відведення тепла від світлодіодів і виключає теплове вплив, перерозподіл тепла між модулями, що в свою чергу ще більше подовжує термін служби світлодіодів при збільшенні світловіддачі.

Обидва модулі встановлені в загальний корпус, який також виконує і функцію тепловідведення. Джерело живлення виробництва MEAN WELL з коефіцієнтом потужності 95%, як і весь прожектор, має захист IP67, але тепер встановлено всередині простору між модулями і загальним корпусом, що створює його порожнисту фізичну захист від зовнішніх пошкоджень.

Модулі і загальний корпус прожекторів DUET утворюють замкнутий простір у вертикальній площині, що забезпечує додатковий захист встановлених в ньому джерела живлення і інших компонентів.

При цьому бічні частини прожекторів залишаються повністю відкритими. У верхній і нижній частинах корпусу також знаходяться спеціальні отвори, завдяки яким циркуляція повітря у внутрішній частині прожектора відбувається в чотирьох напрямках.

Це технічне рішення в кінцевому підсумку призвело до цілого ряду позитивних результатів, а саме:

1) дозволило істотно підвищити ККД пасивної системи охолодження прожектора порівняно з подібними виробами, у яких всі компоненти знаходяться в замкнутому просторі;

2) забезпечити безперешкодний приплив повітря не тільки до всіх частин корпусу-тепловідведення, але і забезпечити охолодження джерела живлення з усіх його сторін;

3) отримати додаткову світловіддачу світловипромінюючих діодів завдяки зниженню температури їх нагрівання.

Як і всі вироблені нами вироби прожектори MANTA серії DUET виготовляються з алюмінієвого сплаву з вмістом алюмінію понад 99% і мають глянцеве порошково-полімерне покриття білого кольору, що фактично знижує до нуля зовнішнє температурний вплив сонячного світла і запобігає зайвий нагрів компонентів прожектора в умовах літньої спеки. Кронштейни, на яких встановлюються прожектори також виготовляються з конструкційного алюмінієвого сплаву і мають порошково-полімерне покриття, що запобігає утворенню корозії на їх поверхні.

Прожектори цієї серії виготовляються як у звичайному, так і в вибростойком (з індексом VP) виконанні і стійкості до механічних впливів на рівні М1, М3, М4, М6, М9, М18, М19, М21, М25 - М47                                                 

Конструкція прожекторів серії MANTA DUET, як і наших виробів інших серій дозволяє обертати корпус на 360 градусів у вертикальному напрямку.

Прожектори переносять перепади напруги в межах від 100 до 305 вольт змінного струму і від 142

до 431 вольт постійного струму. Є провід заземлення.

 

Гарантія на всі вироби серії MANTA сері DUET - 60 місяців.

Всі вироби супроводжуються паспортом і гарантійним талоном.

 

КСС (крива сили світла) прожекторів MANTA DUET .

15 градусів 24 градуси 36 градусів 60 градусів

90 градусів 120 градусів

Асиметрична :КСС (крива сили світла) прожекторів MANTA DUET

 

3.       Нестандартний варіант «мікс», при якому на корпус прожектора встановлюється оптика з різною кривої сили світла, графіки якій перераховані вище. В цьому випадку може бути підібраний індивідуальний для конкретної території кут розподілу світла з максимальним урахуванням всіх її особливостей.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner