Кошик
3 відгуків
ПП "ФІРМА "НОТ" м. Запоріжжя - виробництво світлодіодного освітлення MANTA HUNTER CLUSTER
+380 (98) 660-34-02
+380 (50) 617-57-58

Лобові прожектори світлодіодні (світлодіодні модулі) для заміни ламп ПЖ-500 в лобових прожекторах.

Лобовий прожектор "Модуль для ПЛС 45 (світлодіодний для прожектора лобового)" призначений для заміни штатних прожекторів локомотивів з лампою розжарювання ПЖ-500. Модуль встановлюється у відсік лобового прожектора локомотива через спеціальний майданчик з установочними отворами, що знаходиться в його основі.

На цьому ж майданчику встановлено джерело живлення з комутаційними проводами для підключення модуля до бортової мережі локомотива. Вибір режимів "яскраво" або "погано" проводиться тими ж тумблерами, якими відбувається управління яскравістю лампи розжарювання.

Відсік з світлодіодом і оптикою модуля з'єднаний з настановної майданчиком через кронштейн, а джерело живлення з відсіком світлодіода дротом, через який відбувається управління яскравістю світлового променя. Провід розділений на дві частини, які закінчуються роз'ємами, що забезпечують захист у місці їх з'єднання на рівні IP68, що дозволяє швидко замінити або джерело живлення, або відсік з світлодіодом у разі виходу з ладу одного з цих компонентів модуля без демонтажу всієї конструкції. Стійкість з'єднання роз'ємів забезпечує фіксуюча гайка.

УПРАВЛІННЯ ЯСКРАВІСТЮ. НАДІЙНІСТЬ.

Управління яскравістю лобового прожектора у випадку, коли джерелом світла є лампи розжарювання здійснюється подачею на неї електричного струму різної напруги. Лампа є досить ненадійним джерелом світла і в разі її виходу з ладу локомотив залишається без освітлення від лобового прожектора. У нашому модулі використовується світлодіод з ресурсом більше 890 000 годин згідно стандарту L70. Крім того. Джерело живлення фактично складається з двох незалежних модулів, кожен з яких окремо включає режим "тьмяно", що в разі виходу одного з них з ладу дозволяє локомотиву не залишитися без освітлення лобового прожектора, а машиністові доставити локомотив в пункт призначення при працюючому в режимі "тьмяно" лобовому прожекторі. Режим "яскраво" лобового прожектора досягається шляхом одночасного включення обох тумблерів режимів яскравості.

АДАПТАЦІЯ ДО БОРТОВОЇ МЕРЕЖІ ЛОКОМОТИВА

У джерелі живлення використовуються елементи, адаптовані до роботи саме від бортової мережі локомотивів, де присутні постійні пульсуючі струми.

Крім того, світлодіодні модулі нашого виробництва є універсальними і можуть використовуватися як на електровозах, так і на тепловозах з бортовою мережею 50, 75 і 110 вольт без додаткових налаштувань і витримують підвищені напруги до 160 вольт.

Виріб "Модуль для ПЛС 45 (світлодіодний для прожектора лобового)" проводиться в двох виконаннях по діапазону напруги бортової мережі:

1) від 43 до 110 (160 максимально) вольт, якщо в разі капітального ремонту локомотива, або у випадку простої доцільності резистор режиму "тьмяно" підлягає демонтажу зі схеми електроживлення;

2) від 18 до 110 (160 вольт), якщо резистор режиму "тьмяно" залишається в схемі і не підлягає демонтажу.

 

Гарантія - 3 роки. Кожен виріб супроводжується паспортом, гарантійним талоном і декларацією відповідності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner